Dag van de Kredietunie 2018

Schreef u zich al in?
Programma
Dag van de Kredietunie 2018
7 juni 2018 te Bunnik

De Kredietunie is meer!

Wij nodigen u van harte uit voor de Dag van de Kredietunie 2018. Tijdens een interactieve middag nemen wij u mee in de ontwikkeling van het financieringslandschap in Nederland. Hoe ontwikkelt het MKB financieringslandschap zich? Welke rol zal  blockchain technologie gaan spelen in financiering? En hoe werkt een kredietunie in de praktijk? Na het plenaire programma kunt u kiezen uit diverse interessante masterclasses.

De Dag van de Kredietunie is de landelijke bijeenkomst voor alle kredietunies, externe stakeholders van kredietunies, intermediairs en andere geïnteresseerden. Deze dag, georganiseerd door de Vereniging Samenwerkende Kredietunies, zal worden gehouden op 7 juni in het Postiljon Hotel in Bunnik van 13:30 uur tot 18:30.

Na het welkomst woord van onze voorzitter, Jan Kamminga start de middag met een aantal interessante sprekers:

Pieter Waasdorp directeur Ondernemerschap van het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat wisselt met u van gedachten over de nieuwe MKB agenda van EZK.

Lex van Teeffelen van de universiteit van Utrecht presenteert de resultaten van zijn onderzoek over MKB financiering in Nederland. Wat kunnen we leren over stapelfinanciering in de praktijk en de rol van intermediairs en accountants.

Twee kredietnemers van kredietunies vertellen over financiering door kredietunies in de praktijk. hoe gaat het in zijn werk en wat is de toegevoegde waarde van de kredietunie in de financiering en de periode erna?

Jordi Jansen docent Haagsche hogeschool vertelt over block chain en de toepassing hiervan in financiering.

Na dit plenaire programma kunt u kiezen uit een aantal Masterclasses zoals:

  1. De masterclass kredietbeoordeling door kredietunies, hoe doen verschillende kredietunies de beoordeling, wat kunnen zij van elkaar leren. Wat zijn best practices?
  2. De masterclass MKB financiering voor accountants en intermediairs, Lex van Teeffelen neemt accountants en intermediair mee in de wereld van stapelfinanciering
  3. De masterclass Social media, hoe kun je je als kredietverlener in de financiële wereld  profileren op social media?

Kijk voor het volledige programma op www.samenwerkendekredietunies.nl/dag-van-de-kredietunie-2018

Deelname is kosteloos.

Scroll naar boven